13 grudnia 2016 21:19 | Aktualności

Dzień spódniczki i marynarki

Chcąc uatrakcyjnić naszą gimnazjalną codzienność, Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów do wkroczenia w świat mody. 21 listopada 2016 r. ogłosił  „Dniem spódniczki i marynarki”. Poproszono, aby każdy uaktywnił swoje zdolności  w dziedzinie stylizacji i wyczarował kreację, której główny element stanowiła spódniczka (dziewczyny) i marynarka (chłopcy). Okazało się, że pomysł bardzo się spodobał i wielu z gimnazjalistów z ochotą na niego odpowiedziało, przychodząc tego dnia do szkoły w czarujących kreacjach. Zabłysły też flesze aparatów, bo chętni mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej, a najciekawsze stylizacje nagrodzono. Najlepszymi modowymi kreatorami okazali się: Joanna Kałek i Jakub Kortus. Wyróżnienia zdobyli także Karol Kornosz, Kacper Olech, Ola Zielewicz i Wiktoria Nowak.