10 stycznia 2017 11:49 | Aktualności

Avatarek 2016 - Finał Konkursu Informatycznego

W dniu 9 grudnia 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim odbył się VI finał Konkursu informatycznego AVATAREK.
Konkurs AVATAREK jest cyklicznym wydarzeniem z zakresu informatyki na poziomie gimnazjalnym o zasięgu ogólnopolskim i objęty został patronatem honorowym Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Polskiego Towarzystwa Informatycznego Oddział Wielkopolski i ECDL Polska, a patronat merytoryczny sprawował Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Nasi uczniowie tworzący zespół w składzie: Tobiasz Szulc, Mateusz Tata oraz Aleksander Mrózek zajęli wysokie bo szóste miejsce w tym prestiżowym konkursie. Wcześniej w półfinale tego konkursu- 14 listopada nie mieli sobie równych w regionie.

Gratuluję uczniom zajętego miejsca i życzę dalszych sukcesów w konkursach informatycznych.

Opiekun zespołu: Roman Kurowiecki