21 lutego 2017 09:39 | Aktualności

Połowinki 2017

W piątkowy wieczór, 27 stycznia uczniowie drugich klas bawili się na imprezie z okazji połowy gimnazjalnej edukacji. Były to już 16-te Połowinki w historii szkoły.

Połowinki rozpoczął tradycyjny polonez w wykonaniu 15 par z klas 2a, b, c i f, które przez ponad miesiąc intensywnie ćwiczyły pod czujnym okiem pani Iwony Radomskiej. Wszyscy zebrani byli pod wrażeniem układu choreograficznego, który trwał około 15 minut i składał się z wielu skomplikowanych i ciekawych figur. Potem przyszedł czas na zabawę, która trwała do godz.22.00. Gimnazjaliści bardzo dobrze się bawili, tańczyli przy dźwiękach znanych hitów. Zadowolenie młodzieży było tym większe, że tą szkolną imprezą rozpoczynali dwutygodniowe ferie zimowe.

Iwona Radomska

Polowinki 2017