06 marca 2017 22:46 | Aktualności

KOLEJNY SUKSES NASZYCH UCZNIÓW

Wytężona i systematyczna praca uczniów klasy 3b pod kierunkiem pani Izabeli Kurek przyniosła wspaniały rezultat.

24 lutego br. odbył się w I LO w Poznaniu etap wojewódzki Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Tobiasz Szulc został laureatem tego Konkursu, a Zuzanna Komin otrzymała tytuł finalisty. Należy dodać, że sam udział w finale nie daje zaszczytnego tytułu finalisty. Na tym etapie trzeba również zdobyć odpowiednią ilość punktów, co z bardzo dużym zapasem udało się dokonać Zuzannie.

Tobiasz, jako laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, już dzisiaj wie, że nie zdaje egzaminu    z części przyrodniczej, z której automatycznie otrzymuje 100%. Dodatkową nagrodą jest wolny wstęp do szkół ponadgimnazjalnych.

Laureatowi i finalistce GRATULUJEMY SUKCESU!!!