09 maja 2017 10:19 | Aktualności

Giełda Edukacyjna

29 marca br. odbyła się w naszej szkole kolejna już Giełda Edukacyjna . Wzięły w niej udział następujące szkoły: Zespół Szkół w Opalenicy , Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Dezyderego Chłapowskiego z Trzcianki,  Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica z Nowego Tomyśla oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego z Grodziska Wlkp. Każda ze szkół na swoim stanowisku promocyjnym oferowała naszym uczniom pełną informację o swojej placówce i  ofercie edukacyjnej, możliwość rozmowy z uczniami i nauczycielami, broszury informacyjne. Ale nie tylko… Można też było zobaczyć badanie USG przeuroczego pieska, zjeść naleśniki z czekoladą i bananami, zobaczyć pokaz fryzjerski czy też suknie wykonane przez uczennice jednej ze szkół. Kolejny już raz giełda spełniła swoje zadanie, bo jak mówią uczniowie zdobyli wiele nowych informacji i zostały rozwiane ich wątpliwości co do wyboru szkoły.