05 czerwca 2017 15:13 | Aktualności

Podsumowanie Konkursu „ Nasz pomysł na ochronę środowiska”

Wszyscy wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska oraz podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci                             i młodzieży. Aby promować ten ważny temat, uczennice naszej szkoły wzięły udział w Konkursie plastycznym organizowanym przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w  Poznaniu. Była to druga edycja projektu „ Nasz  pomysł na ochronę środowiska”  II edycja – odpady. Julia Nowaczyk, Sandra Borowczak i Dominika Szczepaniak pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Koszuty wykonały plakat konkursowy propagujący właściwy sposób zagospodarowania odpadami. W dniu 31.05.2017r. w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się podsumowanie tego konkursu. Na uroczystość pojechały Pani Dyrektor Bernadeta Maciejewska, Pani Małgorzata Koszuta oraz uczennice – autorki plakatu. Mimo iż nasz plakat nie zdobył nagrody cieszymy się, że nasza praca została zauważona i doceniona. Każdy uczestnik dostał dyplom i atrakcyjne nagrody.