10 czerwca 2017 22:33 | Aktualności

Wyjazd edukacyjny do Storkow

Dnia 2 czerwca br. grupa uczniów z klasy 2b i 2f  naszego Gimnazjum wraz z opiekunkami panią Pauliną Piechowiak oraz panią Bożeną Nienartowicz ponownie odwiedziła zaprzyjaźnioną szkołę w Storkow. Uczniowie spotkali się w ramach projektu edukacyjnego realizowanego pomiędzy naszą szkołą i Europaschule w Storkow. Celem spotkania było, oprócz pogłębiania więzi, stworzenie przepięknych, drewnianych kwietników, które nie tylko będą przypominać o uczniowskiej współpracy, ale staną się ozdobą naszych szkolnych budynków. Po obiedzie w plenerze, grupa uczestników wyruszyła na wycieczkę rowerową po malowniczej okolicy. Przepiękna pogoda umożliwiła uczniom wypoczynek nad pobliskim storkowskim jeziorem. Uczniowie w godzinach wieczornych, szczęśliwi, pełni wrażeń i nadziei na dalszą owocną współpracę wrócili do domu.

Paulina Piechowiak