30 czerwca 2017 21:20 | Aktualności

Uroczystość zakończenia Roku Szkolnego 2016-2017 dla klas I i II

W piątek, 23 czerwca 2017r. o godz. 8.00 klasy pierwsze i drugie przywitał po raz ostatni w tym roku szkolnym dzwonek, który tym razem oznajmił koniec nauki i początek wakacji… Uroczyste zakończenie roku szkolnego zainicjowała pani Dyrektor Bernadeta Maciejewska, która pogratulowała zgromadzonej młodzieży promocji do wyższych klas i licznych świadectw z wyróżnieniem oraz sukcesów uczniowskich w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych. Momentem kulminacyjnym było rozdanie świadectw uczniom, którzy uzyskali najwyższe średnie. Świadectwa i nagrody książkowe wręczyła pani dyrektor wraz z wychowawcami.

Uroczystość była też okazją do wręczenia nagród za różnorodne osiągnięcia. np. za udział w konkursach na szczeblu powiatu, rejonu, województwa oraz na szczeblu ogólnopolskim, za osiągnięcia sportowe, za aktywną działalność na rzecz szkoły i środowiska oraz  za 100% frekwencję.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, życzymy udanego wypoczynku w gorących promieniach słonecznych oraz nieustającego uśmiechu!

Zakończenie Roku Szkolnego 2016-2017