08 października 2017 16:59 | Aktualności

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 28.09.2017r przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole.
Poprzedzone były kampanią wyborczą , w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie . W głosowaniu wzięło 217 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród  kandydatów.

Komisja wyborcza w składzie: Nikola Armata kl. 3C, Klaudia Olechowska kl. 3C, Monika Kandulska kl. 3C czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.
Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Joanna Sękowska-Kaczmarek.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:

PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU – Hubert Rutkowski  kl. 3C –  33 głosy

ZASTĘPCA – Mikołaj Prokop – kl. 3C – 26 głosów
SEKRETARZ – Marta Nowak – kl. 2B – 21 – głosów

SKARBNIK – Julia Krzyżanek – kl. 3C – 20 głosów

Członkami zostali:

1. Patryk Sierant – kl. 3A
  2. Jan Gmerek – kl. 3A
  3. Kinga Pajchrowska – kl. 2A

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!! .