10 października 2017 09:54 | Aktualności

Koncert profilaktyczny

W ubiegły piątek (6 października ) w auli gimnazjum odbył się kolejny koncert profilaktyczny. Gościliśmy w naszej szkole pana Jacka Musiatowicza wraz z synem Michałem. Podczas spotkania pan J. Musiatowicz przekazał uczniom niezbędną wiedzę dotyczącą cyberprzemocy, stosunków w rodzinie, a przede wszystkim narkotyków i dopalaczy, czyli tego, co może spotkać każdego młodego człowieka. Podkreślał też ważność  posiadania i rozwijania pasji w swoim życiu. Odbyło się to na zasadzie spotkania połączonego z koncertem rockowo-bluesowym, na którym pan J. Musiatowicz wspólnie z synem grał i śpiewał własne piosenki.  Spotkanie było bardzo ciekawe dla młodzieży również z tego powodu, że w jego trakcie prowadzący podawał przykłady i opowiadał anegdoty pochodzące z własnego życia. Uczniowie słuchali z uwagą, byli bardzo zadowoleni z koncertu i wyrazili chęć kolejnego spotkania z muzykiem.