09 lutego 2018 12:27 | Aktualności

Połowinki 2018

W czwartkowy wieczór, 8 lutego uczniowie drugich klas bawili się na imprezie z okazji połowy gimnazjalnej edukacji. Były to już 17-te Połowinki w historii szkoły i ostatnie.

W tym roku połowinki były wyjątkowe pod wieloma względami, obchodziliśmy je wspólnie z uczniami klas gimnazjalnych Zespołu Szkół w Opalenicy, polonez zachwycił wszystkich, a w oczach wzruszonych rodziców pojawiły się łzy. Był on wykonany przez 16 par z klas 2a, b, c i d naszej szkoły,  które przez ponad miesiąc intensywnie ćwiczyły pod czujnym okiem pani Iwony Radomskiej.

Zebrani byli pod wrażeniem układu choreograficznego i składał się z wielu skomplikowanych i ciekawych figur. Uczniowie sąsiedniego Gimnazjum przygotowali dla nas taneczną niespodziankę, rodzice Jakuba ufundowali przepyszny tort.

Gimnazjaliści w doskonałych humorach  bawili się i tańczyli przy dźwiękach znanych hitów. Doskonała atmosfera wśród uczniów sprawiła, że 5 godzin zabawy upłynęło w… ekspresowym tempie. Zadowolenie młodzieży było tym większe, że tą szkolną imprezą rozpoczynali dwutygodniowe ferie zimowe.

Połowinki 2018