14 czerwca 2018 14:49 | Aktualności

ZAGADKOWA WYCIECZKA

We wtorek 12 czerwca uczniowie naszej klasy wybrali się na jedniodniową wycieczkę do Poznania. Na początek wkroczyliśmy w świat zagadek: Gdzie jest Sherlock?, Misja – Lodówka, Lądowanie na Księżycu czy Alicja w Krainie Czarów. Poszukiwanie odpowiedzi w Escape Roomach dostarczyło nam wielu wrażeń i było niezapomnianą zabawą.

Następnie odbyliśmy krętymi uliczkami spacer na Stare Miasto. Piękna pogoda pozwoliła nam na obejrzenie panoramy Poznania z tarasu Zamku Królewskiego. Poczuliśmy atmosferę Starego Rynku, krążąc między straganami Jarmarku Świętojańskiego i oglądając słynne Koziołki.

Komediowy film science fiction w Multikinie to kolejny punkt programu naszej wycieczki. Na koniec odwiedziliśmy McDonald’s.

Pełni wrażeń z tego ostatniego, wspólnego wyjazdu wróciliśmy do domu.

Uczniowie kl. 3e