25 czerwca 2018 13:36 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 DLA KLAS II

W piątek, 22 czerwca 2018r. o godz. 9.00 klasy drugie rozpoczęły uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Po wprowadzeniu sztandaru głos zabrała pani dyrektor, która pogratulowała zgromadzonej młodzieży promocji do klasy trzeciej i jedenastu świadectw z wyróżnieniem oraz sukcesów uczniowskich w różnorodnych konkursach i zawodach sportowych. Momentem kulminacyjnym było rozdanie świadectw uczniom, którzy uzyskali najwyższe średnie. Świadectwa i nagrody książkowe wręczyła pani dyrektor wraz z wychowawcami.

Uroczystość była też okazją do wręczenia nagród za różnorodne osiągnięcia, np. za udział w różnorodnych  konkursach, za osiągnięcia sportowe, za aktywną działalność na rzecz szkoły i środowiska, za uświetnianie imprez pokazami tanecznymi oraz za 100% frekwencję.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych wyników, życzymy udanego wypoczynku w morskich i słonecznych kąpielach, pieszych wędrówek po górskich szczytach i nieustającego uśmiechu!